laserowe zamykanie naczynek wrocław http://www.coco-time.pl/ultralite

Gabinet medycyny estetycznej Coco-Time pomaga wszystkim chętnym osobom w poprawie swojego wyglądu fizycznego, usuwaniu defektów kosmetycznych, jak też w polepszaniu zdrowia. Wśród oferowanych przez ten zakład zabiegów znajduje się między innymi laserowe zamykanie naczynek (Wrocław). Dzięki temu poprawie ulega krążenie krwi, a także skóra ma atrakcyjniejszy wygląd. Terapia może być przeprowadzona przy zastosowaniu dwóch rodzajów urządzeń, w tym lasera diodowego, i przynosi natychmiastowe rezultaty. Laserowe zamykanie naczynek (Wrocław) jest przydatne przy naczynkach popękanych oraz w przypadku obkurczenia naczyń krwionośnych. Laser jest pomocny przy wszystkich naczyniach krwionośnych, niezależnie od ich położenia w organizmie. Dzięki użyciu lasera można też usuwać włókniaki. Do zabiegu zamykania naczyń krwionośnych nie powinny zgłaszać się kobiety w ciąży, osoby chore na cukrzycę, mające wbudowany rozrusznik serca czy chore na hemofilię. Należy też unikać opalania miejsc poddawanych zabiegi na kilka tygodni przed jego rozpoczęciem.
23 041 INF +