noclegi ustroń Noclegi Ustroń - zameczek czeka na Państwa!

Cudowne i wyczekane wczasy, zdrowa rehabilitacja, a może po prostu spontaniczny wyjazd? U nas znajdziesz bardzo różne noclegi... Ustroń bowiem to miasto, w którym zakochasz się od pierwszego momentu i do którego nadal będziesz chciał wracać. Jak jednak wybrać obiekt spełniający wszelkie oczekiwania i dający przestrzeń oraz dobrą energię? Zapraszamy Państwa do miejsca, które posiada wszystko to, czego poszukujcie. Jesteśmy obiektem dla samotników, par, a nawet całych rodzin. Nasz cały obiekt pomieści 60 osób, a oferowane przez nas pokoje możecie państwo obejrzeć w naszej galerii na stronie internetowej. Tam także dokonać można rezerwacji bądź przeczytać można o historii oraz udogodnieniach w zameczku! Oferujemy bardzo wygodne i komfortowe noclegi. Ustroń to miasto wyjątkowe - postaw zatem na wygodę i niezwykłe wspomnienia, dzięki którym będziesz do nas wracał z chęcią i wielką tęsknotą! Zapraszamy do zapoznania się z naszym obiektem!
24 485 INF +